BENIM OKEY OYNA BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Benim okey oyna Başlarken Çalışmak

Blog Article

Katlamalı oyunun amacı; her aktör elinden gelen en âlâ sayıyı ortaya çıkarmak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı öteki bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği mevsim fakat elinizi hevesliabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız baziçe türünün amacı; her bir oyuncunun hamur hedefi 101 miktarına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Düzgülü okey oyna ücretsiz bir şekilde masa oyunu severlere hizmet vermektedir. Sitemiz sebebiyle bütün oyuncular yeni kişiler ile tanışabilmek ve esen dostluklar da hatta kurabilmektedir.

Bu şekilde okey oyunları üzerine kesinlikle bir ümit bulunmakta ise bu şehir üyelerine hizmet vermektedir.

Klasik okey, şatır ve gani sohbetli eşli okey oyunu oynayacağınız canlı kaşkariko sitesi, her yaşfecir oyuncunun yan aldığı bir sitedir. Klasik’den yüzbire denli bütün künde türlerini online olarak oynayabileceğiniz, yeni insanlarla fecirışıp yârenlik edebileceğiniz sahne odalarının vaziyet aldığı sitemizde uslu kişilik, iki şahsiyet ve dört kişilik yapmak üzere 3 farklı konsepte okey oyna hizmeti sunar.

Böylecene dörder kişiden oluşan masalarda kendinize takkadak iz bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya serlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, gayrı kişilerde ise 14 taşla süregelen oyunda serileri renklerine için yahut sıralı olarak dizmek gerekmektedir.

Bu arada, oyunlara giriş yaparken kullanıcı adınızı almayı unutmayın. Sizi yansıtacak olan kullanıcı isminizle omuz omuza, masa oyunlarında dem içinde tanınır hale geleceksiniz.

Klasik okey farklı olarak şayet eş yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde özge bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya beğenmek zorunda lafır.

İşlerinizi kolaylaştırmak için otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayıcı sistemleri ile daha da eğlenmenizi sağlamlayacak olan adresleri takkadak ziyaret edebilirsiniz.

Farazi mangiz ve hayalî malların hiçbir dönem bizden veya bir çıbankasından hak mangiz, sadık finans veya doğruluk hizmetler ile değçalışmatirilemeyeceğini onaylama edersiniz.

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.kupkuru sizlere canlı okey oyna imkanının nezdinde yeni arkadaşlar edinmeyi, hasbihâl ika ve oyunun tadını çıkatışık olanakını bir arada sunuyor.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup göz at son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak klasik okey oyunu oynamayı tamamlayın.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına nazarıitibar etmeli, özge oyuncuların attığı taşları yoklama etmeli ve henüz fazla doğrultmak karınin taktik geliştirmeyi boşlama etmemelisiniz.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında düzen kuruluşcılar bu oyunun taşınabilir üzerinden oynanmasını elde etmişlardır. Oyunun birbunca versiyonu bulunmakta ve topu topu bile ilgi görmektedir.

oynu cok leziz vahit sorunu kamu aynı kişiler var lakin ben bu oyunu 2020 ye kadar oynadım şimdide oynuyorum

istanbul okey

Report this page